Menu

Almetyna blox

Rysunki i grafika, czasem na tematy poważne, a czasem zupełnie nie.

Środek maja. Miss Rose. Nowe widoki.

almetyna

Nowe widoki i daty

Kalendarz jest dziwnym urządzeniem. Mój na przykład przesunął maj na czerwiec, ale za to jego początek. I w dodatku czerwiec będzie we wrześniu. Powody są dwa:

1. Szykuje się bardzo fachowe tłumaczenie na angielski (planowane było tylko streszczenie, ale idziemy na całość) i ono będzie gotowe na koniec maja.

2. Emma pomogła mi pojąć, że już maj jest miesiącem bezrefleksyjnym z powodu majówek, nie mówiąc o czerwcu, który pachnie na dobre masłem kakaowym i filtrem przeciwsłonecznym. Za to wrzesień zachwyca świeżym tchnieniem, początkiem roku szkolnego i otwarciem sezonu literackiego.  W sam raz coś dla Miss Rose!

NorkaksiazkiAKCEPT 

 

Czyli „Już niebawem, WE WRZEŚNIU” będziecie zaproszeni do Londynu. Miss Rose, życie dzieje się w głowie przemówi językami. 

Co prawda możemy się tam spotkać już w czerwcu, będę robić rekonesans i się bawić w turystkę. Z wdzięcznością przyjmę sugestie co by ciekawego i niecodziennego zobaczyć, zwiedzić i udokumentować w Londynie w krótkim czasie? W 5 dni?

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • emma_b

  Almetyno, z wielkim zaskoczeniem przeczytałam, że Ci w czymś pomogłam. a może to jakaś inna Emma? tak czy siak cieszę się z Twojego międzynarodowego sukcesu. już Ci chyba gratulowałam, ale gratulacji nigdy dość, więc gratuluję, gratuluję, gratuluję...

 • almetyna

  Emmo, jak najbardziej o Ciebie chodzi. A gratulacje uwielbiam, dziękuje! Na pewno moja podświadomość wiedziała, że ich nie poskąpisz i to awansem! Buziaki!

 • czeslawka

  sukcesów gratuluję:)) Myśl o kalendarzu budzi uczucia ambiwalentne. Kiedyś Londyn był dalej, tak mi się zdaje, teraz to godzina drogi:))

 • almetyna

  Czesiu, dzięki! Londyn był kiedyś miejscem barbarzyńskim, trolle itd, ale teraz ma jedną wadę główną: mówi się tam przeważnie po angielsku!

 • annazadroza

  O matko, wskoczyłabym w środek i już tak została na wieki... Gratuluję sukcesów)))

 • almetyna

  Anno, jak miło to słyszeć! Zostań jak najdłużej :-)

© Almetyna blox
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci